Léčení & Relaxace

alt

Je čas udělat první krok a vymanit se z každodenního stresu. Svěřte se do péče našich zkušených terapeutů a nechte se hýčkat v našem spa & wellness centru s širokou nabídkou léčebně rehabilitačních a relaxačních programů. Využít můžete bazén s protiproudem a římské lázně se saunou a parní lázní a infrasaunu.Hotelový bazén

Bazén v Orea Spa Hotelu Palace Zvon je Vám k dispozici každý den od 9:00 do 11:30 a od 12:30 do 20:30 hodin. Bazén je vybaven protiproudem, masážními tryskami a světly. Rozměry bazénu jsou 5x6m, teplota vody se pohybuje okolo 29°C. Hostům je také k dispozici bar s nealkoholickými a alkoholickými nápoji. Bazén je volně přístupný hotelovým hostům. V dopoledních hodinách zde probíhají skupinová nebo individuální cvičení v bazénu.

alt

Římské lázně

Římské lázně jsou tvořeny saunou a parní lázní. Mezi hlavní účinky sauny nebo parní lázně patří uvolnění svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxací. Vyšší teplota napomáhá ke zvýšení pocení těla a tím k vyplavení toxických látek z těla. Dále dochází k posílení imunitního systému, sauna je vhodným doplňkem při předcházení nachlazení. Parní lázeň také příznivě působí na regeneraci pokožky. Doporučená délka pobytu v sauně je 15 minut, následně je vhodné organismus ochladit ledovou sprchou a dopřát krátký relax. Proceduru je možné  vícekrát opakovat.

Zde naleznete aktuální ceníky procedur

  alt

 

V případě dotazů neváhejte prosím kontaktovat naše pracovníky spa a wellness centra. Tel.: +420 354 685 113 nebo
Email: balneo,zvon.oreahotels,cz.

Oteviraci doba: 
Spa & Wellness:             Po - pá: 07:00 - 19:00 hod
                                         So - ne:  dle objednávek