Hotel Orea Hotel Palace Zvon

Rezervace ubytování v Mariánské Lázně

Hotel

Současná podoba OREA Spa Hotelu Palace Zvon**** vznikla v roce 2006 sloučením hotelů Palace a Zvon, kdy proběhla rozsáhlá, ale citlivá rekonstrukce. Díky tomu můžete obdivovat historickou krásu budovy a zároveň si užívat služeb současného lázeňského hoteliérství. Svěřte se do rukou školených profesionálů a dopřejte si léčebné a relaxační procedury v moderním wellness a spa centru.

K dispozici jsou také římské lázně se saunou a parními lázněmi, relaxační bazén nebo infrasauna. Kvalitní a chutné pokrmy si můžete dát v jedné ze tří restaurací Palace, Zvon nebo Ludvík XIV.

Proč OREA Spa Hotel Palace Zvon****?
  • unikátní poloha v rámci chráněné krajinné oblasti Slavkovský les
  • umístění hotelu přímo v centru Mariánských Lázní s výhledem na kolonádu
  • výchozí bod pro aktivní dovolenou
  • kompletní lázeňská péče včetně lékařských prohlídek
  • speciality české a mezinárodní kuchyně
  • bezplatné Wi-Fi

Služby

Všechny prostory nekuřácké Wi-Fi zdarma Restaurace Kavárna Sluneční terasa Parkování v parkovacím domě cca 200 m od hotelu za poplatek 200 Kč/noc Recepce 24 hodin denně Služba concierge Rodinné pokoje Výhled na město Lázeňské a wellness procedury (za poplatek) Relaxační bazén
Sauna Turecká/parní lázeň Masáže (za poplatek) Speciální dietní menu (na vyžádání) Výtah Konferenční prostory (za poplatek) Domácí zvířata (za poplatek) Nordic walking hole k zapůjčení Restaurant
Více Skrýt detail

Aktivity

Golfové hřiště - Royal Golf Club Mariánské Lázně (do 3 km) (za poplatek) Lyžování mimo ubytování Pěší turistika mimo ubytování Cyklistika (mimo ubytování) Tenisový kurt mimo ubytování (za poplatek) Squash mimo ubytování (za poplatek) Minigolf mimo ubytování (za poplatek)

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking