Pokoje-Pokoj Superior

Orea Hotel Palace Zvon

Pokoj Superior

Pokoje této kategorie mají plochu o rozměrech 20–25 m2. Jsou vybaveny LCD televizí se satelitními programy, telefonem a trezorem. K dispozici budete mít také minibar s nealkoholickými a alkoholickými nápoji. V koupelně je standardně sprchový kout, popř. vana a fén. Součástí nabídky pokoje kategorie „Superior“ je volný vstup do bazénu s protiproudem, který je Vám k dispozici denně od 9.00 do 11.30 a od 12.30 do 20.30 hod. Pro tyto účely je Vám zdarma k dispozici župan.

Pokoj Deluxe

Pokoje kategorie “Deluxe” jsou vybaveny LCD televizí se satelitními programy, telefonem a trezorem. K dispozici budete mít také minibar s nealkoholickými a alkoholickými nápoji. V koupelně je standardně sprchový kout, popř. vana a fén. Navíc mají balkony a nabízejí tak nádherný výhled na kolonádu se Zpívající fontánou. Na pokoji máte k dispozici kávový a čajový set zdarma a při příjezdu navíc minerální vodu. Denně můžete také využít volného vstupu do bazénu s protiproudem, a to od 9.00 do 11.30 a od 12.30 až do 20.30 hodin. Pro tyto účely jsou Vám zdarma k dispozici župan a pantofle.

Rodinný Pokoj

Tento prostorný apartmán s obývacím pokojem a dvěma oddělenými ložnicemi je na míru stavěný pro dva dospělé a dvě děti do 12 let. Pokoje mají velikost 70 m2 a jsou vybaveny LCD televizí se satelitními programy, telefonem, trezorem a minibarem s nealkoholickými a alkoholickými nápoji. V koupelně je standardně sprchový kout, popř. vana a fén. Na pokoji máte k dispozici kávový a čajový set zdarma a při příjezdu navíc minerální vodu. Dopřát si můžete bazén s protiproudem denně od 9.00 do 11.30 a od 12.30 až do 20.30 hod. Pro tyto účely jsou Vám zdarma k dispozici župan a pantofle.

Suite

Apartmány této kategorie nabízejí prostorné pokoje o velikosti 32–35 m2 s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem. Jsou vybaveny LCD televizí se satelitními programy, telefonem a trezorem. K dispozici budete mít také minibar s nealkoholickými a alkoholickými nápoji. V koupelně je standardně sprchový kout, popř. vana a fén. Na pokoji máte k dispozici kávový a čajový set zdarma a při příjezdu navíc minerální vodu. Bazén s protiproudem jsou vám k dispozici každý den od 9.00 do 11.30 a od 12.30 do 20.30 hod. Pro tyto účely jsou Vám zdarma k dispozici župan a pantofle.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu