Pokoje-Suite

Orea Hotel Palace Zvon

Suite

Apartmány této kategorie nabízejí prostorné pokoje o velikosti 70 m2 s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem. Jsou vybaveny LCD televizí se satelitními programy, ledničkou, telefonem a trezorem. V koupelně je standardně sprchový kout, popř. vana, luxusní kosmetika a fén. Na pokoji máte k dispozici kávovar na espresso, kávový a čajový set a při příjezdu navíc minerální vodu. Relaxační bazén je vám k dispozici každý den od 9.00 do 11.30 a od 12.30 do 20.30 hod. Pro tyto účely jsou Vám zdarma k dispozici župan, pantofle, ručníky a prostěradlo.

Classic dvoulůžkový pokoj

Pokoje této kategorie mají plochu o rozměrech 20–25 m2. Jsou vybaveny LCD televizí se satelitními programy, ledničkou, telefonem a trezorem. V koupelně je standardně sprchový kout, popř. vana a fén. Součástí nabídky pokoje kategorie „Classic“ je volný vstup do relaxačního bazénu, který je Vám k dispozici denně od 9.00 do 11.30 a od 12.30 do 20.30 hod. Pro tyto účely je Vám zdarma k dispozici župan, ručníky a prostěradlo.

Deluxe dvoulůžkový pokoj s balkonem

Pokoje kategorie „Deluxe“ mají plochu o rozměrech 20-25 m2  a jsou vybaveny LCD televizí se satelitními programy, ledničkou, telefonem a trezorem. V koupelně je standardně sprchový kout, popř. vana a fén. Navíc mají balkony a nabízejí tak nádherný výhled na kolonádu se Zpívající fontánou. Na pokoji máte k dispozici kávový a čajový set zdarma a při příjezdu navíc minerální vodu. Denně můžete také využít volného vstupu do relaxačního bazénu, a to od 9.00 do 11.30 a od 12.30 až do 20.30 hodin. Pro tyto účely je Vám zdarma k dispozici župan, pantofle, ručníky a prostěradlo.

Rodinný Pokoj

Tento rodinný pokoj se dvěma oddělenými ložnicemi je na míru stavěný pro dva dospělé a dvě děti do 12 let. Pokoje mají velikost 32 – 35 m2 a jsou vybaveny LCD televizí se satelitními programy, telefonem, trezorem a ledničkou. V koupelně je standardně sprchový kout, popř. vana a fén. Na pokoji máte k dispozici kávový a čajový set zdarma a při příjezdu navíc minerální vodu. Dopřát si můžete relaxační bazén denně od 9.00 do 11.30 a od 12.30 až do 20.30 hod. Pro tyto účely jsou Vám zdarma k dispozici župan, pantofle, ručníky a prostěradla (pro dospělé osoby).

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking